ȚIGANUL s-a pârlit de atâtea grătare ! A chemat poliția ! Poliția la ascultat și a venit !

Incidente violente au avut loc, duminică, de Paște, în cartierul bucureșean Rahova, după ce mai mulți bărbați s-au luat la ceartă pe fondul consumului de alcool.

Mai multe echipaje de poliţişti, jandarmi şi luptători de la Serviciul Acţiuni Speciale (SAS) au intervenit duminică seara pentru aplanarea conflictului din sectorul 5, fiind folosit şi armamentul din dotare.

Cu toate acestea, nicio persoană nu a fost rănită în urma folosirii armamentului, a anunţat Poliţia Capitalei.

În timpul acestui conflict, un polițist a fost rănit, însă acum este în afara oricărui pericol.Inițial, imagini LIVE de la această petrecere au fost transmise pe Facebook, însă înregistrarea VIDEO a fost ștearsă după intervenția forțelor de ordine.

Poliţiştii au condus la audieri 37 de persoane și spun că scandalul a fost unul spontan, fiind declanşat pe fondul consumului de alcool.

Sindicatul Europol a postat pe Facebook câteva secvențe surprinse în timpul intervenției forțelor de ordine, iar pe fundalul înregistrării se aud focurile de armă. Prezentate magistraţilor cu propunere legală, a informat luni Poliția Capitalei.

Liderul ”revoluției” de Paște din Rahova și-a cerut scuze polițiștilor: ”Ami pare rau la domni politisti”
După intervenția în forță a poliției, unul dintre protagoniștii scandalului din Rahova, care pe Facebook are numele Spartacus Idolul Fetelor, a cerut scuze autorităților:

”Ami pare rau la domni politisti”.

În fotografia postată pe rețeaua de socializare, Spartacus are un ochi umflat și poartă un tricou cu Mike Tyson.

https://www.facebook.com/europolromania/photos/a.1108286389268564/2798503993580120

MULȚUMIM POLIȚIEI SI JANDARMERIEI ! ROMÂNIA TREBUIE SĂ SCAPE DE JEGURILE ASTEA DE GUNOAIE CARE NE FACE ȚARA DE RÂS !

You may also like...

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *